EmekliHaberleri

UWELL CALIBURN X YENİ BİR DENEYİM

Uwell Caliburn G coil kullanan X'in performansı Caliburn G ve Caliburn G2'den çok farklı değildir. Buradaki temel fark, X'in tam watt ayarlanabilirliği sunmasıdır, bu nedenle bazı ince ayarlara izin verir. Bobinlerin nasıl performans gösterdiğini öğrenmek istiyorsanız, bu iki incelemenin Performans bölümlerini kontrol ettiğinizden emin olun. Özetlemek gerekirse, Uwell G coillerin genel performansı harika ve coil ömrü 20 ila 25 mL arasında değişiyor. Mevcut üç bobinden X, 1,2 ve 0,8 ohm ile birlikte gelir. 1,2 ohm bobin (9-13 watt) orta güçte nikotinli tuzlu meyve suyu için harikadır, 0,8 ohm bobin (13-18 watt) ise normal nikotinin yanı sıra daha düşük güçte tuzları da kullanabilir. Hava akışını açarsanız her iki bobinle de biraz RDL bile yapabilirsiniz ve herhangi bir mücadele olmadan 70VG'ye kadar idare edebilirler.

Bu coillerden sızıntı olduğundan şikayet eden bazı yorumlar var, ancak sıra dışı bir şey fark ettiğimi söyleyemem. Uwell Caliburn X Aslında G2 ile yaptığım deneyi tekrarladım: Cihazlardan birini doldurdum ve yaklaşık beş gün boyunca bir kenara bıraktım ve kontakların etrafında hiç meyve suyu bulamadım. Normal kullanım sırasında bir ya da iki damla görülebiliyordu ama bu pod vape'lerde olağan bir durum. Otomatik çekme sensörü çok hassas, o kadar ki düğmeyi kullanmayı tamamen bıraktım. Son olarak, bazı atomizer kısa devre hataları aldım ama kapsülü çıkarıp tekrar takınca düzeldi. Sorun belirli bir 0,8 ohm bobinde gibi görünüyor, çünkü diğerleri bana hiç hata vermedi.

Uwell Caliburn X kartuş 850 mAh batarya ile geliyor ve Type-C üzerinden şarj oluyor. G2'den (750 mAh bataryaya sahip) belirgin şekilde daha büyük olduğu için 1000 mAh'a yakın olmasını umuyordum, ancak yine de bir pod sistemi için büyük bir batarya. 1,2 ohm bobini 12 watt'ta kullanarak, yeniden şarj etmek zorunda kalmadan önce 6 mL'den biraz fazla meyve suyu tüketmeyi başardım. Son mL'de vape biraz zayıf kaldı ama bu yine de çok fazla pil ömrü demek.

Tam şarjı 52 dakikada tamamladım, bu da pilin boyutuna göre oldukça hızlı. Görünüşe göre cihaz şarjın ilk %80'inde daha hızlı şarj oluyor ve sonra yavaşlıyor, ancak bu ekrandaki şarj çubuklarına göre ve çok doğru olmayabilir. Her durumda, bir saatin altındaki her şey yeterince iyi. Son olarak, Caliburn X passthrough şarj özelliğine sahiptir, böylece prize takılıyken vape yapabilirsiniz.

Emeklihazinesi: Finans, Yatırım, Strateji

34
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@emeklihazinesi.com.tr

emeklihazinesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.